wtorek, 12 lutego 2013

Wygraj 100 000 zł z BPH!

źródło: http://www.bph.pl
BPH daje nam możliwość nie tylko skorzystać z świadczonych przez Bank usług finansowych, ale uzyskać dodatkowo gratyfikację finansową w niebagatelnej wysokości 100 000 zł. Jak zwykle oczywiście, nie jest tak pięknie jak mogłoby się wydawać. BPH przyznaje nagrody, ale w formie loterii, więc nie ma żadnej gwarancji na otrzymanie jakiejkolwiek kwoty, jest jedynie szansa na zwycięstwo.

Żeby kupić sobie taką szansę, a zatem wziąć udział w loterii, jak informują banery informacyjne, należy zrobić jedną z trzech rzeczy:
  • wziąć kredyt,
  • wziąć kartę kredytową,
  • założyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.
 Oczywiście, aby otrzymać ewentualne nagrody, nie można być pracownikiem ani członkiem rodziny pracownika Banku, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych itp.

Nagrody są podzielone na kategorie, wg produktu, o który wnioskowaliśmy.

Do wzięcia jest 5 000 nagród po 100 zł oraz 3 nagrody główne po 100 000 zł każda. Tzw. nagrody pierwszego stopnia, czyli nagrody 100 zł są rozlosowywane między uczestników w każdą środę (poza 1 maja) od 06.02.2013 roku do 29.05.2013. W każdym losowaniu do rozdysponowania jest 312 (w ostatnim losowaniu 320) nagród tego typu, przy czym każdy uczestnik loterii bierze udział tylko w jednym losowaniu nagrody pierwszego stopnia na podstawie danego produktu, o który zawnioskował. Czyli łącznie można wygrać 300 zł nagród pierwszego stopnia, po 100 za kredyt, kartę kredytową i za konto osobiste, oraz 3 nagrody główne - 300 000 zł. Oczywiście jest to tylko teoretyczne, bo prawdopodobieństwo wygranej choćby jednej nagrody, nie będzie wysokie.

Nagrodzeni w losowaniu o nagrody pierwszego stopnia otrzymują informację o zwycięstwie SMSem w terminie 3 dni roboczych od losowania. Wiadomość SMS zawiera specjalny kod, umożliwiający wypłatę nagrody w bankomatach sieci euronet. Bardzo wygodny sposób, nie nastręczający dodatkowych trudności. Wypłatę można zrealizować do 30 czerwca bieżącego roku.
Warunki przystąpienia do losowania.
źródło: http://www.bph.pl


Uczestnicy loterii mogą dodatkowo zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Uczestnik otrzymuje 1 los za każde 5 tysięcy kwoty kredytu netto - im większy kredyt, tym większa szansa na nagrodę. W przypadku przystąpienia do ochrony ubezpieczeniowej na wypadek trudności w spłacie kredytu otrzymać można dodatkowy 1 lub 2 losy (w zależności od opcji ubezpieczenia).

Podobnie jest w przypadku karty kredytowej. Za wykonanie operacji kartą kredytową w terminie 30 dni od przystąpienia do umowy otrzymuje się 1 los, oraz maksymalnie 2 dodatkowe losy za ubezpieczenie.

W przypadku założenia konta osobistego, dodatkowe losy nie przysługują. Otrzymać można 1 los, za podpisanie umowy o konto, kartę do konta i wykonanie w terminie 30 dni transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.

Jak już wspomniano, niezależnie od liczby przyznanych losów w danej kategorii, uczestnik bierze udział tylko w jednym losowaniu, ale z odpowiednio (na podstawie liczby losów) zwiększonymi szansami na zwycięstwo.

Losowanie nagrody głównej wśród każdej grupy umów, odbędzie się 14.08.2013 roku. Uczestnicy  biorą udział w tym losowaniu ze wszystkimi przyznanymi w ramach danej kategorii losami, pod warunkiem spełnienia pewnych wymagań (wykonanie odpowiednio wielu transakcji kartą, niespóźnianie się ze spłatami rat kredytu itp.). 

Nie omówiłem wszystkich warunków szczegółowo, bo uznałem ofertę za niewartą większej uwagi. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału gorąco zachęcam do odwiedzenia strony Banku i przeczytania szczegółowego regulaminu.

Pieniądze do wygrania są niemałe, bo aż 300 000 zł, a nawet 100 zł nagrody pierwszego stopnia to zawsze miłe, niespodziewane zasilenie budżetu. Jednak oferta nie jest na tyle atrakcyjna, aby specjalnie podpisywać umowę z Bankiem. Nagrody przyznawane są na zasadzie losowania, więc przystąpienie do loterii polecam tylko osobom, które nadzwyczaj mocno wierzą w swoje szczęście i regularnie wygrywają wysokie kwoty w toto-lotka. Pozostałym zalecam raczej mniejsze, ale pewne pieniądze w promocjach typu 650 zł za założenie konta w mBanku, które pojawiają się w Bankach co jakiś czas, i o których w przypadku ciekawych ofert, informował będę na łamach tego bloga.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Proszę, zachowaj kulturę wypowiedzi i szacunek do swojego rozmówcy.