czwartek, 7 lutego 2013

650 zł za założenie konta w mBank

źródło: http://www.ebroker.pl
Pisałem już wcześniej o możliwości otrzymania 600 zł za założenie konta w mBanku. 60 zł przysługuje za samo założenie konta, a 540 zł to możliwa do uzyskania premia w ciągu roku. Szczegóły w linku powyżej.

Promocja cały czas trwa, a teraz nadarza się okazja, żeby ten bonus jeszcze podkręcić o dodatkowe 50 zł. Serwis eBroker.pl ruszył z akcją Bonus +50, która założenie konta w mBanku premiuje bonusem 50 zł. Premia ta łączy się ze standardową promocją Banku, więc już za samo założenie konta, bez spełniania dodatkowych warunków można dostać w sumie 110 zł (60 zł od mBanku i 50 zł od eBrokera).

Przystąpić do promocji trzeba przed 28 lutego i aby to zrobić należy zarejestrować się w serwisie TUTAJ.


Cytując regulamin:

"Uczestnik nabywa prawo do Nagrody (...), jeżeli:
  1. w okresie od dnia 01 lutego 2013 roku do dnia 28 lutego 2012 roku złoży, poprzez Konto systemowe, wniosek o założenie Konta promocyjnego w oparciu o udostępniony online formularz Banku;
  2. do dnia 15 marca 2013 roku zostanie zaakceptowany przez Bank wniosek Uczestnika i zostanie zawarta umowa rachunku bankowego, którego dotyczy wniosek;
  3. do dnia 15 marca 2013 roku Uczestnik Promocji poda, poprzez Konto systemowe poprawny adres poczty elektronicznej (adres e-mail). "
Szczegółowy regulamin promocji eBrokera, z którym należy się zapoznać: Regulamin.
Regulamin promocji dotyczącej otwieranego rachunku w mBanku: Regulamin.
Dodatkowo przypominam, że szczegółowy opis promocji mBanku już się pojawił na blogu: 600 zł za założenie konta w mBanku.

1 komentarz:

  1. Gdzie się podziały te promocje kont osobistych. Od pewnego czasu, 600 w mbanku to można z moneyback wyrobić jak się płaci kartą za wszystko co się da i jeszcze za znajomych.

    OdpowiedzUsuń

Proszę, zachowaj kulturę wypowiedzi i szacunek do swojego rozmówcy.