poniedziałek, 18 lutego 2013

100 zł cashbacku w BZ WBK

źródło: https://www.bzwbk.pl
BZ WBK pojawia się po raz pierwszy na łamach tego bloga i może nie jest to kopniak z półobrotu (mimo zatrudnienia do kampanii reklamowej popularnego aktora filmów akcji), ale wejście w jak najbardziej dobrym stylu. Bank Zachodni WBK zawsze był jednym z największych graczy, a po niedawnym przejęciu Kredyt Banku jest jednym z liderów prężnie rozwijającego się sektora bankowości w Polsce i korzysta z tej pozycji podobnie jak inni giganci - nie racząc klientów nadmiernie atrakcyjną ofertą.

Ale o napływ nowych klientów i utrzymanie pozycji należy zadbać i chociaż oferta standardowych produktów nie ulega znaczącej zmianie, to ostatnio pojawiają się w tym Banku coraz ciekawsze promocje.

Tytułowy cashback otrzymać można w najnowszej promocji Banku BZ WBK pod nazwą "50 za 500". Wbrew temu co sugeruje nazwa promocji, dostać można nie tylko 50 zł, a całą "stówkę", a konkurs mógłby równie dobrze nazywać się "100 za 1000".

Pierwsze pozytywne wrażenia czekają już na samym początku. Aby wziąć udział należy być posiadaczem lub użytkownikiem karty płatniczej wydanej przez BZ WBK lub przez dawny Kredyt Bank, oraz dokonać zgłoszenia w formularzu na stronie internetowej Banku.

W przeciwieństwie do innych Banków, BZ WBK tym razem nie zapomniał o aktualnych, lojalnych klientach i oferta jest kierowana w równej mierze do nich, jak i do klientów dopiero zakładających konta. Co ważne, Bank nie pominął także swoich najnowszych klientów z wspomnianego wcześniej Kredyt Banku i oferta jest skierowana również do nich. Jednak nie szukajcie tu furtki jeśli macie kartę zarówno z dawnego Kredyt Banku jak i z BZ WBK, nagrodę otrzymacie tylko 1 raz (maksymalnie 100zł).

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 50 zł należy wydać kartą 500 zł, natomiast gdy wydamy 1000 zł dostaniemy 100 zł zwrotu i jest to maksymalna możliwa premia. Jest to równoważne 10% cashbacku, jednak pamiętać trzeba, że naliczany jest tylko od "pełnej kwoty". Jeśli wydamy poniżej 500zł to nie dostaniemy nic, a jeśli wydamy np. 999zł to dostaniemy tylko 50 zł. Nie musimy się za to ograniczać co do miejsca zakupu, jak w przypadku innych tego typu promocji. Premiowane są wszystkie transakcje kartowe - te internetowe i te tradycyjne.

Powyższe operacje bezgotówkowe muszą zostać zrealizowane do 31 marca 2013 r. (księgowane do 10 kwietnia), przy czym należy zaznaczyć, że pula nagród wynosi 1 000 000 zł i jeśli wyczerpie się wcześniej niż spełnimy wymagane warunki - nagrody nie dostaniemy, więc najlepiej się pośpieszyć.

Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom w ciekawej formie - jako karty prepaid MasterCard PAYBACK doładowane odpowiednią kwotą 50 lub 100 zł i przesłane pocztą do 30 kwietnia. W tym czasie należy zachować kartę, aż do otrzymania nagrody.

Z tytułu nagrody nie trzeba się też rozliczać z US. Bank robi to za nas, a dzięki uwzględnieniu kwoty podatku w wysokości nagrody otrzymujemy pełne 50 lub 100 zł.

Warto jeszcze wspomnieć, że z promocji wyłączone są karty walutowe, a prowadzący działalność gospodarczą muszą sprawdzić w regulaminie, czy ich karta jest dopuszczona do konkursu.

Szczegóły w regulaminie na stronie Banku: Regulamin Konkursu „50 za 500”.

Formularz rejestracyjny: FORMULARZ.

Oferta jest świetna, a warunki do spełnienia banalnie proste. Regulamin jest prosty i przejrzysty, podobnie sama promocja. Brak zawiłych, skomplikowanych warunków i wątpliwych zapisów, które można by dwojako interpretować. Krótko mówiąc wszystko jest jasne i konkretne. Oby więcej takich promocji w innych bankach, gorąco polecam udział! Jeśli ktoś jest już klientem Banku, wystarczy się zarejestrować, pozostali muszą założyć nowy rachunek.

PS. Jeżeli ktoś bierze już udział w jakiejś promocji BZ WBK (np. zwrot 7% za transakcje internetowe) i potrzebuje wydać jeszcze jakąś kwotę przy użyciu płatności bezgotówkowych, to w regulaminie "50 za 500" nie ma żadnej informacji jakoby promocja nie łączyła się z innymi, więc płatności po rejestracji najprawdopodobniej powinny być zaliczone w obu promocjach.

5 komentarzy:

 1. Zgadza się. przyglądam się rozwojowi różnych baków i ten wykazuje szczególne możliwości.A co więcej świetnie dostosowuje się do potrzeb klientów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie zgodzę się z opinią, że bank BZ WBK dostosowuje się do potrzeb klientów. Ostatnio miałam okazję zamknąć mój rachunek z powodu niepowiadomienia mnie o wprowadzeniu dodatkowych opłat. I moim zdaniem to nie jest dostosowywanie się do klientów a wręcz ignorancja klientów i nabijanie w butelkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oszuści, bardzo szybko zebrałem potrzebną kwotę, a dzisiaj tj. 30.04.2013 napisali wiadomość że niestety nie załapałem się, straciłem zaufanie do tego banku, oszuści i kłamcy, przenoszę swoje konto!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ӏts such аs уou reаd my thoughts!

  You appeaг to grasp а lot аpρroxіmately this,
  such as you wrote the e-boоk in it or sоmething.
  I feel that уou simply сould do with some p.
  c. to pressure the mesѕage house a lіttle bit, hoωeveг οther
  than that, that is excellent blog. A great rеaԁ.
  I will сeгtainly be bacκ.


  Mу blog :: brotschneidemaschine test

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi theгe, simρly bеcome аlert to youг weblog
  ѵia Goоgle, and found that іt's really informative. I’m going to watch out for brussels. I will appreciate in case you continue this in future. Lots of other folks will probably be benefited from your writing. Cheers!

  Also visit my blog post Gartentrampolin Test

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zachowaj kulturę wypowiedzi i szacunek do swojego rozmówcy.