piątek, 15 marca 2013

700 zł od BZ WBK!

źródło: https://www.bzwbk.pl
Sektor bankowości ostatnimi czasy promocjami stoi. A wyróżniać się zaczyna Bank Zachodni WBK, który nie skończył wypłacać jeszcze premii należnych za udział w poprzednich promocjach, a już proponuje nam kolejną. I to nie byle jaką! Aktualna oferta Banku przebija nawet 600 zł niedawno zaoferowane nowym klientom przez mBank, czy też kolejne 600 zł, które w ciągu roku zarobić można w BGŻ, bo BZ WBK daje możliwość zarobienia 700 zł, czyli o okrągłą "stówkę" więcej niż konkurencja!

Skorzystać z tej okazji nie mogą osoby, które w przeciągu ostatnich 12 miesięcy posiadały w Banku rachunek osobisty, więc w przeciwieństwie do niedawnej promocji 50 za 500, tym razem Bank stawia znak STOP dla obecnych klientów, a stara się przyciągnąć nowych.

Aby wziąć udział należy w okresie od 15 marca 2013 r. do 10 maja 2013 r. zawrzeć umowę o Pakiet Konto Godne Polecenia w Placówce BZ WBK, lub złożyć wniosek internetowy, bądź telefoniczny (z zastrzeżeniem, że konto zakładane w ten sposób musi zostać aktywowane przed 31 maja).

Nagrody podzielone są na dwie części. Comiesięcznej możliwości uzyskania 50 zł w ciągu 10 miesięcy, czyli 500 zł oraz nagrody specjalnej w wysokości 200 zł, co daje w sumie 700 zł premii. Kwota wysoka, a warunki do spełnienia całkiem proste.

Aby otrzymać premię 50 zł, należy w danym miesiącu otrzymać wpływ na rachunek z tytułu wynagrodzenia/emerytury/renty w wysokości 1000 zł, wydać przynajmniej 300 zł kartą (zaksięgowane do 15 dnia kolejnego miesiąca) i zrobić co najmniej 3 przelewy. Po spełnieniu tych warunków, do końca następnego miesiąca dostaniemy 50 zł. Premii takich można otrzymać 10, przez kolejne 10 miesięcy. Premia nieuzyskana w danym miesiącu przepada, jednak nie powoduje braku możliwości otrzymania premii w miesiącach kolejnych. W sumie uzyskać można 10 razy po 50, czyli 500 zł.

Nigdzie nie jest powiedziane jakiej kwoty powinny być 3 obligatoryjne przelewy w miesiącu, ani że przelewy nie mogą być wykonywane na własny rachunek w innym banku, więc ten warunek zdaje się być prosty. Gorzej sprawa ma się w przypadku wydatku 300 zł kartą, jednak mając na uwadze możliwe do uzyskania 50 zł premii, łatwo można przeliczyć, że wydane 300 zł daje w tym przypadku nieco ponad 16% moneybacku/cashbacku! A tyle nie daje nikt inny, więc warto zakupy robić w pierwszej kolejności, aż do wydania 300 zł kartą BZ WBK, a dopiero powyżej tej kwoty moneybackowymi kartami innych banków.

Drugą częścią możliwych do uzyskania nagród jest Nagroda Specjalna w wysokości 200 zł, którą otrzyma każdy uczestnik promocji, któremu uda się spełnić wcześniej opisane warunki wymagane do uzyskania 50 zł w każdym miesiącu promocji (czyli 10 razy pod rząd) i dodatkowo w tym czasie zrealizuje przynajmniej jedno polecenie zapłaty na swoim rachunku. Premia zostanie wypłacona na rachunek do końca miesiąca, w którym upłynie rok od założenia rachunku.
Fantastyczne 700 zł premii i naprawdę 0 kosztów!
źródło: https://www.bzwbk.pl

Nagrody uzyskiwać można tylko na jednym rachunku "Konto Godne Polecenia", więc maksymalna możliwa do uzyskania premia to 700 zł.

Co należy jeszcze podkreślić, konto jest całkowicie darmowe. Nie ma nawet opłaty za kartę, jedynie wypłata z obcych bankomatów obarczona jest prowizją, ale i tu czeka nas niespodzianka - wypłata jest darmowa nie tylko w bankomatach BZ WBK (których jest wiele) i dawnego Kredyt Banku, ale także w bankomatach PKO BP, a tych jak wiadomo jest w kraju jeszcze więcej, więc znalezienie bankomatu, z którego można darmowo wypłacić pieniądze nie powinno stanowić żadnego problemu. A jeśli i to się nie uda, to wypłata w bankomatach Millenium Banku obarczona jest zaledwie 1 zł prowizji. W innych bankomatach zapłacimy 5 zł.

Możemy też, jeśli jesteśmy uczestnikiem programu PAYBACK, wybrać do rachunku kartę debetową, która zbierać będzie punkty nawet w sklepach niezrzeszonych w programie (a w tych, które biorą udział - punkty dostaniemy podwójnie).

Uzyskane nagrody zwolnione są z podatku, więc nie trzeba się z tytułu ich otrzymania rozliczać.

Tradycyjnie już, aby wziąć udział należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i promocji w czasie trwania promocji.

Szczegółowy regulaminem promocji na stronie Banku: REGULAMIN.

Muszę przyznać, że promocja jest fantastyczna i przebija zarówno mBank jak i BGŻ nie tylko kwotowo, ale też łatwością uzyskania premii (a jeśli mamy duże miesięczne wydatki, to oczywiście możemy skorzystać ze wszystkich trzech promocji jednocześnie).

Osobiście żałuję, że nie mogę wziąć udziału w promocji, ponieważ posiadam rachunek w tym Banku. Wszystkich, którzy konta tam jeszcze nie założyli gorąco zachęcam do skorzystania z okazji na łatwe 700 zł, zwłaszcza w dobie spadających stóp procentowych, które coraz bardziej utrudniają uzyskanie uzyskanie przychodu z depozytów bankowych.

7 komentarzy:

 1. W artykule zabrakło informacji o możliwości zdobycia dodatkowych 100 zł za założenie konta z nowym Programem Poleceń BZ WBK.
  Więcej informacji na stronie oficjalnej stronie:
  https://polecambank.bzwbk.pl/
  Sam nie mogę założyć konta w BZ ale spełniam warunki osoby polecającej i mam aktywny profil w Programie Poleceń :)
  Jeżeli ktoś chciałby zostać poleconym i zyskać dodatkowe 100 zł zapraszam do kontaktu.
  dcentral2013(m-pa)gmail(k-ka)com

  OdpowiedzUsuń
 2. Może ktoś chciałby mi polecić założenie konta w BZ i zgarnąć 100zł? :)
  Piszcie odyn1982(małpka)gmail(kropka)com

  OdpowiedzUsuń
 3. Opisana w artykule oferta nadal jest dostępna?

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że teraz już BZ WBK nie robi takich promocji. Co gorsza ich konto osobiste jest coraz gorsze - jakieś dodatkowe opłaty się pojawiają.

  OdpowiedzUsuń
 5. No teraz to już nie ma BZ WBK tylko jest Sandander. A tu już mamy całkiem niezłe promocje, tylko trzeba w każde się czytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze ale to zawsze poszukuję właśnie takich promocji bankowych. Jest to dla mnie zdecydowanie jedna z ważniejszych rzeczy kiedy otwieram nowe konto bankowe, oszczędnościowe itp.

  OdpowiedzUsuń
 7. Od dłuższego czasu nie ma już BW ZWBK a obecnie bank działa pod marką Santander (nie mylić z Santander Consumer Bank).

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zachowaj kulturę wypowiedzi i szacunek do swojego rozmówcy.