poniedziałek, 11 marca 2013

Przytnij ZUS o 350 zł z mBankiem

źródło: http://gruper.pl
Po niedawnej promocji dla klientów indywidualnych, w której wciąż zarobić można 600 zł, tym razem mBank przygotował promocję dla firm. Wraz z serwisem gruper.pl proponuje 350 zł premii.

Aby wziąć udział w promocji, należy prowadzić działalność gospodarczą i do 18 marca nabyć za 0 zł kupon w serwisie gruper.pl, następnie za pośrednictwem otrzymanego linka, do 22 marca złożyć internetowy wniosek o konto mBiznes i wreszcie do 31 marca podpisać umowę tego rachunku.

Dodatkowo jeden z punktów regulaminu głosi:
"Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały rachunek mBIZNES konto, 
dla danego numeru NIP w dniu 10.03.2013 r. włącznie"
co jest dosyć dziwnym sformułowaniem i wskazuje, że nie można posiadać rachunku w dniu 10.03, jednak z dotychczasowej polityki przeprowadzania promocji przez mBank można przypuszczać, że zapis jest tylko nieprecyzyjny a dotyczyć miał także wszystkich posiadających rachunek mBiznes przed podaną datą. Zainteresowanym, aby uniknąć nieprzyjemności, radzę tego dojść u źródła, czyli w mBanku.

Za samo założenie rachunku otrzymamy premię w wysokości 50 zł, wypłacaną do 30 kwietnia. Oprócz tego, jeżeli przez pół roku od założenia rachunku, co miesiąc będziemy z niego opłacać składki ZUS w wysokości minimum 250 zł, Bank wypłaci nam za każdy z tych 6 miesięcy po 50 zł (wypłacane do 30 dnia następnego miesiąca). W sumie więc zarobić można 7 * 50 zł, czyli obiecywane "obcięcie ZUSu" o 350 zł.

Ponadto uczestnik promocji przez pierwszy rok użytkowania rachunku nie będzie płacić za przelewy (do 150 przelewów miesięcznie, w przypadku przekroczenia limitu, przelewy "ponadlimitowe" są płatne), które standardowo kosztują 1 zł.

Opis promocji w serwisie gruper wskazuje jeszcze na możliwość uzyskania 6 miesięcy darmowej księgowości internetowej, jednak nie zwiększa to atrakcyjności promocji, ponieważ choć możliwość taka rzeczywiście istnieje, to jest ona dostępna dla wszystkich, także poza promocją grupera, po zarejestrowaniu w serwise mikrofirmy.pl.

Na koniec jeszcze kilka mniej miłych informacji, o których należy pamiętać.

Uczestnictwo w promocji oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych.

Zgodnie z § IV ust. 4, na Organizatorze nie ciąży obowiązek rozliczenia podatku od przyznanej nagrody i należy zrobić to samodzielnie. A jak zastrzega Bank - promocje organizowane przez mBank nie łączą się.

Link do kuponu w serwisie gruper: GRUPER.PL
Regulamin promocji: REGULAMIN

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Proszę, zachowaj kulturę wypowiedzi i szacunek do swojego rozmówcy.