wtorek, 26 marca 2013

Karta Citibank-LOT + 200 zł Premii

źródło: http://www.mydeal.pl/
Promocja banku Citi Handlowy pojawia się po raz kolejny, tym razem w serwisie mydeal.pl, jednak nigdy nie była tutaj opisana. Otrzymać można 200 zł premii, po spełnieniu banalnych warunków. 

W pierwszej kolejności należy zakupić darmowy kupon w mydeal, dostępny TUTAJ, w okresie od 26.03 do 02.04, a następnie w terminie do 14.04 wypełnić elektroniczny wniosek o kartę. Pozostałe czynności związane z przyznaniem karty kredytowej zostaną już załatwione telefonicznie i za pośrednictwem kuriera.

Karta nabyta za pośrednictwem kuponu zwolniona jest ze standardowych opłat za wydanie i za użytkowanie karty w pierwszym roku trwania promocji (w zależności od wybranej karty, opłata roczna, z której uzyskamy zwolnienie sięga nawet 324 zł).

Aby otrzymać zwolnienie z opłat należy oprócz założenia karty kredytowej przy użyciu omawianego kuponu, mieć co najmniej 21 lat i stałe miejsce zatrudnienia od 3 miesięcy, lub 25 lat i własną działalność gospodarczą od 2 lat, oraz posiadać miesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł.

Aby otrzymać wcześniej wspomnianą premię 200 zł, należy spełnić warunki uprawniające do zwolnienia z opłat, a także dokonać co najmniej 3 operacji bezgotówkowych nowo wydaną kartą na kwotę co najmniej 300 zł, do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po wydaniu karty.

Przyznana premia trafi na rachunek karty do końca 4 miesiąca od założenia karty.

Promocja skierowana jest tylko do nowych klientów, czyli takich, którzy nie posiadali w Banku żadnej karty kredytowej po 1 stycznia 2012 r. Udział w promocji nie wymaga posiadania, ani założenia rachunku indywidualnego, a jedynie karty kredytowej.

Pamiętać jednak należy, że 1 osoba może wykorzystać tylko jeden taki kupon.

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że karta zapewnia 5% rabat na bilety lotnicze LOTu i objęta jest programem Miles and More.

Oferta jest bardzo dobra, spełnienie warunków jest niezwykle proste. Jeśli ktoś poszukuje karty kredytowej, to jest świetna okazja - karta będzie zupełnie darmowa przez pierwszy rok. Natomiast osoby, które kart kredytowych unikają jak ognia też mogą zastanowić się nad udziałem w promocji, wystarczy założyć kartę i wydać 300 zł, w zamian otrzymując 200, a następnie z karty zrezygnować. 

Chociaż karta nie oferuje moneybacku, to przeliczając już tradycyjnie na tym blogu wysokość bonusu jaki można otrzymać na wysokość moneybacku/cashbacku można powiedzieć, że wirtualnie otrzymujemy w ten sposób zwrot ponad 66% wydanej kwoty (ale tylko do kwoty 200 zł), co jest bardziej niż opłacalne.

Kupon do nabycia: TUTAJ.
Regulamin oferty: TUTAJ.
Szczegółowe informacje o karcie i wszystkie dokumenty: na stronie Banku.

23 komentarze:

 1. Bardzo ciekawa oferta sporo można przy okazji zaoszczędzić na opłatach.

  OdpowiedzUsuń
 2. całkiem ciekawa oferta, zainkasować premie i zamknąć kartę, niestety nie któe banki wiążą już swoich klientów umowami lojalnościowymi :(

  OdpowiedzUsuń
 3. tak ostatnio patrzyłem na ofertę internetowego konta Getinu, i tam można dostać tableta, ale jednym z warunków jest trzymanie konta u nich przez 2 lata, dodam że konto jest płatne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. widze ze fajne oferty możnabyło tu znaleść, jednak ostatnio widzę brak aktualnych wpisów, promocji, wielka szkoda

  OdpowiedzUsuń
 5. kiedyś miałem złe doświadczenie z tym bankiem, przeczytajcie uważnie umowę z nimi czy aby tam nie ma żadnych gwiazdkowych zapisów

  OdpowiedzUsuń
 6. bank jak bank, zawsze trzeba czytać umowy zanim się podpisze :) a z promocyjnych ofert można korzystać jak tylko się dla nas opłacają :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wszelkie chwyty są dozwolone jeżeli są zgodne z prawem :) ja tam na razie wybieram getin który dane 10% rabat przy zakupach w biedronce

  OdpowiedzUsuń
 8. Przydała by się znowu taka promocja.

  OdpowiedzUsuń
 9. promocje, bonusy, gifty, itp. wszystko to przyciąga potencjalnych klientów, ale nie wszystko wygląda tak kolorowo jak na reklamach. Więc moja rada jest taka: Szukajmy okazji, korzystajmy z promocji, ale najpierw sprawdźmy co w zamian my mamy zrobić, co musimy spełnić...

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam i bardzo sobie chwalę. Oferta jest naprawdę atrakcyjna. Ja skorzystałam i mogę polecić, aczkolwiek każdy ma inne wymagania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ostatnio zauważyłem, że bardzo wiele jest takich ofert. Warto śledzić je na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
 12. Może znowu się pojawi cos fajnego :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Citi cały czas daje fajne promocje, także warto śledzić ich ofertę na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
 14. Citi bardzo często uruchamia promocję dla nowych klientów, w szczególności jeśli mowa właśnie o kartach kredytowych. Warto skorzystać, o ile nie korzystaliśmy już wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 15. Karty kredytowe od banku citi handlowy mają bardzo dużo promocji ostatnio.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ostatnimi czasu ogólnie wszystkie banki zmieniły jakoś dziwnie swe nastawienie do klientów. Są cały czas nowe promocje, bez przerwy pojawiają się lokaty wysokooprocentowane oraz konta firmowe z bardzo miłymi bonusami :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Banki po prostu chwytają się wszystkiego by przyciągnąć nowych klientów, dlatego oferuję ciekawe promocje i rabaty.

  OdpowiedzUsuń
 18. Banki może i zmieniły podejście do klientów ale tylko w przypadku kont oszczednośiowych, lokat czy kart płatniczych. W przypadku kredytów jest cały czas marazm który się tylko pogłębia. O kredyt jest już naprawdę bardzo ciężko, rygorystyczne wymogi cały czas są jeszcze bardziej śrubowane.

  OdpowiedzUsuń
 19. Oferta absolutnie idealna dla każdego początkującego człowieka. Warto czekać na takie okazje!

  OdpowiedzUsuń
 20. Szczują szczują by mieć klienta :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo ciekawy blog, lubię tutaj wracać !

  OdpowiedzUsuń
 22. Citi bardzo często uruchamia promocję dla nowych klientów.

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zachowaj kulturę wypowiedzi i szacunek do swojego rozmówcy.